Güvenlik kamera sistemleri; ev ve iş yerlerinde güvenliği sağlamak amacı ile kullanılan elektronik cihazların başında gelen sistemlerdir. Bir bakıma güvenlik kamera sistemleri güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sistemleri adını da verebiliriz.

Can ve mal güvenliğinizi güvenilir bir alarm sistemi ile sağlayın. Ev ve küçük işyeri uygulamalarından büyük ve kapsamlı projelere kadar bir çok güvenlik sistemi çalışmasına imza atarak kişi, kurum ve kuruluşların güvenliğini sağlamaya devam ediyoruz

Yangın algılama ve yangın alarm sistemleri adından da anlaşılacağı üzere çıkan bir yangının söndürülmesini sağlamak amacı için değil olası bir yangın anında gerekli olan ikazların yapılarak yangın alanının hızlıca boşaltılmasını sağlayan sistemlerdir.
Otomatik kapı sistemleri, çeşitli türden kapıların açılıp kapanmasını sağlamak için kullanılan kapı türlerinin elektrik aksamını oluşturan optik sensör ve hareket algılama sensörleri ile çalışır. Hayatı oldukça kolaylaştıran bu sistemler, hemen herkesin bildiği standart kapılara işlevsellik kazandıran otomatik kapı sistemleri, havaalanı, alışveriş merkez, okul, hastane ve pek çok kurumda sıkça kullanılan pratik sistemlerdir.

Diafon sistemi; genellikle iş yeri ve apartmanlarda sesli iletişimi sağlamak için kullanılan dahili konuşma sistemine verilen ad olarak tanımlanabilir. Yani daha basit bir anlatımla, bas-konuş prensibiyle çalışan bir telsiz gibi düşünülebilir. Diafon çalışma prensibi temelde merkez diafona bağlı şube diafonlar aracılığıyla gerçekleşir.

Motorlu panjurlar, perdeler, tenteler veya kapılar; ev hayatınızı daha rahat hale getirmenin ilk adımıdır. Bir akıllı ev sistemiyle de entegre ettiğinizde, evinizinden en iyi şekilde faydalanarak daha fazla konfora sahip olursunuz.

Fiber optik sistemler ışık sinyalinin gönderildiği camdan veya plastikten imal edilmektedir. Ayrıca çekirdek kısmı ve çekirdek üzerine uygulanan özel akrilik kaplama neticesinde istenilen renklerde kaplanmaktadır. Duruma göre gevşek ve sıkı tüpler içerisine yerleştirilen, dayanıklılığı korumak adına cam elyaf ve kevlar maddeleri ile güçlendirilip koruyucu bir katman oluşturulan kablo sistemidir.

Özellikle elektronik ve yazılımın birleştiği noktalardaki projelerde uzmanlaşmış durumdayız. İnternet, mobil cihazlar, yada bilgisayarlar üzerinden elektronik cihazların kontrolü, izlenmesi gibi işlemler yapmaktayız. Bu doğrultuda birçok ürüne imza atmış ve firmalara hizmet etmiş durumdayız

Alarm İzleme Merkezi’nin hizmet verebilmesi için, alarm sisteminin internet / intranet, GPRS veya sabit telefon hattından herhangi bir iletişim yolu olması / seçilmesi yeterlidir. Montajı gerçekleştirilen sistem, iletişim hattı üzerinden gönderilen sinyaller ile Alarm Haber Alma Merkezi operatörleri tarafından 7/24 takip edilebilmektedir.

Zeybek Mah, Işıklı Blv No:48/E, 09020 Efeler/Aydın
Pzt - Cmt: 08:00-18:00